כל סוגי הביטוחים

אנחנו מתמחים בכל סוגי הביטוחים עם המחירים הכי הוגנים בשוק! אם אתם צריכים סיוע בתחום הביטוחים, אנחנו נעוזר לכם במקצועיות עם ניסיון רב.

ביטוח משכנתא 

אתם לפני לקיחת משכנתא? אז תדעו שהבנקים מחייבים אתכם לרכוש ביטוח בכדי להגן על עצמם במקרה של מות הלווה (חלילה) או פגיעה בנכס הממושכן. 

ביטוח משכנתא מורכב משני סוגי ביטוחים: 1. ביטוח על חיי הלווים |  2. ביטוח על שלמות המבנה \ דירה.

ביטוח בריאות

פוליסת ביטוח הנרכשת באופן פרטי הכוללת רכיבי ביטוח ו/או חיסכון בהתאם לבחירת בעל הפוליסה / המבוטח. 

על הפרמיה המשולמת בגין ביטוח החיים (מרכיב הריסק) ניתן ליהנות מזיכוי מס בשיעור של 25% (בהתאם לסעיף 45 לפקודת מס הכנסה). 

הפרמיה המשולמת בגין הכיסוי לאובדן כושר העבודה ובגין השחרור מתשלום פרמיות במקרה של אובדן כושר העבודה הינה הוצאה מוכרת. 

(בהתאם לתנאים המפורטים בפקודת מס הכנסה). רכישת פוליסת ביטוח מסוג זה כרוכה בד"כ בהוכחת מצב הבריאות.

ביטוח רכב

על פי החוק בישראל ,  ישנה חובה על כל רכב מנועי לעשות ביטוח חובה (פקודת ביטוח רכב מנועי [נוסח חדש], תש"ל-1970)

אי אפשר להשתמש ברכב ללא תעודה המאשרת את תוקף הביטוח. תעריף ביטוח חובה לא קבוע ומשתנה בין רכב לרכב על פי נתוני הרכב ו \ הנהג \ גיל ועוד

ביטוח עסק

ביטוח עסק הוא מהמסובכים ומהמתחכמים שבין סוגי הביטוח השונים. 

סוג ביטוח זה מטרתו העיקרית לשפות את הנפגע ולהביאו למצב שהיה לפני קרות מקרה הביטוח, הן מבחינת הרכוש , והן מבחינת אבדן הנזק התוצאתי (אשר ייגרם כתוצאה מכך שהעסק סגור לתקופה ממושכת, וגם לכשייפתח, ייקח זמן עד שיחזור למחזורי פעילות כפי שהיה לפני קרות מקרה הביטוח).

ביטוח חיים

נדרשת לרכוש ביטוח חיים אבל אתה לא יודע מה זה דורש ממך? תמשיך לקרוא ותלמד כל מה שצריך לדעת על ביטוח חיים.

מה זה ביטוח חיים?

ביטוח חיים הוא למעשה הסכם עם חברת ביטוח אשר קובע כי במקרה של מוות, אובדן כושר עבודה או נכות, האדם המבוטח, משפחתו או כל מוטב אשר שבחר , יקבלו קצבה מדי חודש או סכום כסף חד פעמי. הסכום ייקבע על פי האדם המבוטח עצמו בעת רכישת הביטוח.

ישנם סוגים שונים של ביטוחי חיים:

 1. ביטוח חיים למקרה מוות (ביטוח ריסק)

זהו ביטוח המעניק פיצוי לאנשים שהוגדרו כמוטבים, ומתאים למעשה לכל אדם אשר יש אנשים בעלי תלות כלכלית בו. ביטוח זה אינו מסובך להבנה כלל. המוטבים יקבלו את סכום הכסף שנקבע על ידי המבוטח כאשר ימות. ישנם מספר מקרים אשר פוטרים את חברת הביטוח מתשלום דמי ביטוח החיים:

 • במידה והמבוטח מתאבד בשנה שלאחר רכישת ביטוח החיים.
 • במידה והמבוטח מתאבד בשנה שלאחר חידוש ביטוח החיים.
 • ישנן פוליסות מסוימות שלפיהן אם אחד המוטבים גרם למותו של המבוטח, הוא לא יהיה זכאי לקבלת ביטוח החיים, והסכום יתחלק בין יתר המוטבים.
 • במידה ויתגלה כי המבוטח שיקר או הסתיר מידע מחברת הביטוח בעת רכישת הפוליסה, הפיצוי לא יגיע למוטבים.
 1. ביטוח חיים למקרה של אובדן כושר עבודה ונכות

ביטוח זה מהווה כיסוי שבמסגרתו מתקבל פיצוי חודשי, כתחליף למשכורת, במקרה של תאונה או מחלה אשר פוגעת ביכולת המבוטח להתפרנס. מטרת הביטוח היא לשמור על רמת החיים של המבוטח ומשפחתו גם בתקופות בהן אינו מסוגל להרוויח כסף. הביטוח מעניק לרוב פיצוי של עד 75% ממשכורת המבוטח אשר איבד את כושר עבודתו.

מדוע כדאי לרכוש ביטוח חיים?

ביטוח יכול להיות מבלבל. קשה להבין מה אתם באמת צריכים או רוצים. אבל הנה חמש סיבות טובות מאוד מדוע אתם באמת צריכים לדאוג לביטוח חיים.

ככל שאנחנו מתבגרים, מתחתנים, בונים משפחות ומקימים עסקים, אנו מבינים יותר ויותר שביטוח חיים הוא חלק מהותי בקיום תוכנית פיננסית נאותה. תלוי בסוג הפוליסה שלך, ביטוח חיים הוא זול למדי, מה שאומר שאין תירוץ לא לרכוש כיסוי עכשיו. בנוסף, לאורך השנים תמצאו נחמה בידיעה שכסף יהיה זמין להגנה על יקיריכם במקרה של פטירתכם. להלן מספר סיבות נוספות לכך שחשוב לביטוח חיים.

 1. להגן על המשפחה או בת הזוג

אם יקיריכם תלויים בתמיכתכם הכספית לפרנסתם, ביטוח חיים הוא דבר חובה. הוא מחליף את ההכנסה שלכם כאשר תמותו. זה חשוב במיוחד עבור הורים לילדים צעירים או בוגרים אשר יתקשו לקיים את רמת החיים שלהם אם כבר לא תהיה להם גישה להכנסה. כמו כן, תצטרכו לספק מספיק כסף כדי לכסות את עלויות שכירת אדם שיכסה את המטלות הביתיות השוטפות, כמו ניקיון, כביסה, בישול, טיפול בילדים וכל דבר אחר שמשפחה זקוקה לו.

 1. להשאיר ירושה

גם אם אין לכם נכסים אחרים להעביר ליורשים, אתה יכול ליצור ירושה על ידי רכישת פוליסת ביטוח חיים והרשמתם כמוטבים. זוהי דרך נהדרת להעניק לילדיכם עתיד פיננסי יציב ולספק את כל הצרכים הכספיים שיעלו.

 1. לשלם חובות והוצאות אחרות

בנוסף לסיפוק הכנסה לכיסוי הוצאות מחיה יומיומיות, המשפחה שלכם זקוקה לביטוח כדי לכסות את כל החובות המצטברים, כמו המשכנתא, כרטיסי אשראי והלוואות רכב. הוצאות אחרות כוללות עלויות קבורה שיכולות להגיע בקלות לסכומים גבוהים מאוד. אתם לא רוצים שבן הזוג, ההורים, הילדים או אנשים קרובים אחרים יישארו עם נטל כלכלי נוסף לנטל הרגשי שהם כבר סובלים ממנו.

 1. הוספת ביטחון פיננסי

כמו רוב ההורים, אתם בטח רוצים לדעת שהילדים שלכם יטופלו היטב גם כשאתם כבר לא תהיו. אתם לא רק רוצים שהם יקבלו השכלה איכותית באוניברסיטה, אלא שיצליחו לעמוד כלכלית בהוצאות כמו להתחתן או להקים עסק. מסיבה זו, כיסוי נוסף הוא חיוני בהחלט בזמן שילדיכם עדיין בבית.

 1. להביא רוגע

אנחנו לא יכולים לדעת מתי נמות. זה יכול להיות היום, מחר או 50 שנה מהיום, אבל זה יקרה בסופו של דבר. שום סכום כסף לא יוכל להחליף אדם. אך יותר מכל, ביטוח חיים יכול לסייע במתן הגנה על אי הוודאות בחיים. ללא ספק, קיום כיסוי ביטוח חיים יביא לכם ולמשפחתכם שקט נפשי. זה דבר אחד שאתם תוכלו להיות בטוחים בו ולא תצטרכו עוד לשאול אם מישהו ידאג להם אחרי שתלכו. ביטוח חיים מגן על היורשים שלכם מפני הלא נודע ועוזר להם בתקופה קשה של אובדן.