אחד הקשיים של רוב המשקיעים במטבעות קריפטו (קריפטוגרפיים) הוא להבין איזה מטבע וירטואלי הוא הטוב ביותר להרוויח כסף ואילו מהם הם בזבוז כסף.

עבור רוב המשקיעים במטבעות קריפטוגרפיים, הקושי הוא להבין איזה מטבע וירטואלי הוא הטוב ביותר להרוויח כסף ואיזה מהם חבל על הכסף. עם זאת, ישנם כמה אינדיקטורים שיכולים לעזור להם בתהליך זה. ראשית, שווי השוק של המטבע הקריפטוגרפי אומר לך כמה כסף הושקע במטבע הדיגיטלי המסוים הזה. אינדיקטור נוסף לאיכותו של מטבע קריפטוגרפי הוא גילו וכמה עסקאות בוצעו באמצעות המטבע הדיגיטלי. כאשר מתבצעות השקעות בביטקוין, הן יהיו במטבע דיגיטלי שנקרא ביטקוין. כאשר אתה משקיע בביטקוין, אתה מסכים להשתמש בנתונים שלך כדי לקבל החלטת השקעה. המשמעות היא שאם הכסף שלך מונח בביטקוין, הוא עלול ללכת לאיבוד. בורסת המטבעות והארנקים Coincheck, המבוססת ביפן, הודיעה כי כ-530 מיליון יחידות של NEM נלקחו מהבורסה שלה. בורסת המטבעות והארנק Coincheck, שבסיסה ביפן, הודיעה כי כ-530 מיליון יחידות NEM נלקחו מהבורסה שלה. מדובר בסכום משמעותי שייגנב על ידי האקרים. המטבעות שנגנבו היו בשווי של כ-400 מיליון דולר. זה מצביע על כך שהמשקיעים צריכים להיות זהירים בהשקעה.

סין, בהיותה המדינה השנייה בגודלה (אחרי ארה"ב) עם למעלה מ-140 מיליון אזרחים בני דור המילניום, היא מעצמה מתפתחת בכל הנוגע לאימוץ מטבעות קריפטוגרפיים. לייטקוין, עם זמני הקבלה המהירים שלו והעמלות הזולות יותר, הפך במהרה להשקעה מגמתית מבני המילניום הסינים שהצטרפו בהמוניהם לפני שהפך פופולרי מדי ואז התחילו לצאת עם רווחים טובים.

אתר (או "ETH") צוין כמטבע הדיגיטלי הבא לבחירה מאז 1/5/2017 ואילך בסין – למרות שאינו אחד מ-9 מטבעות הקריפטו המורשים על ידי הרגולטורים של בייג'ינג (ה-8 האחרים הם bitcoin, litecoin, ripple, dogecoin וכו').

מה זה מטבע קריפטו
קריפטו להשקעה, מה זה קריפטו

זו סוגיה שנויה במחלוקת חריפה איזה מטבעות קריפטוגרפיים כדאי לקנות. אלו הם שלושת הסוגים השונים של מטבעות קריפטוגרפיים – כולם טוענים שהם המטבע הטוב ביותר לתשלומים והשקעות. . ביטקוין: ביטקוין היה המטבע הקריפטו הראשון והוא אחד הפופולריים ביותר. יש לו שווי שוק של 19.5 מיליארד דולר והוא תומך בעסקאות עם עמלת עסקה שנקבעה בסביבות 0.01 עד 0.05 דולר, די והותר לתשלומים או השקעות קטנות עד בינוניות. Litecoin: Litecoin נוצר בשנת 2011,

Ethereum מתמקדת בחוזים חכמים ולא סביר שהוא יהיה המטבע הדיגיטלי המוביל לעסקאות. Litecoin מפרסם תשלומים מהירים ובעלות נמוכה כדי לתת לעסקים עסקאות חלקות עם הסדר מהיר יותר. זה לא פופולרי כמו ביטקוין אבל סוף סוף קיבל קצת הכרה לאחר שהוסיפו מסחר עתידי ב-Coinbase. הדגש של Ripple הוא לא רק על מהיר ומאובטח אלא גם על סליקה בין בנקאית, שליחת תשלומים ופתיחת מסדרונות חדשים כמו משתמשים בודדים שיכולים להתממשק למערכות שלהם באמצעות שירות API.

יתרונות: אל תצטרך לדאוג לגבי המרת מטבעות מכיוון שאתה עוסק גם בכסף פיאט וגם במטבעות קריפטוגרפיים; XRP גדל בפופולריות בין בנקים ויכול להיות סטנדרט עתידי חסרונות: XRP אינו בשימוש נרחב כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים; תנועת הכספים יכולה להיות איטית

היתרון הגדול ביותר של שימוש במטבע קריפטוגרפי כמו XRP הוא היעדר המרת מטבעות. למרות שמטבע קריפטוגרפי אינו בשימוש נרחב כמו כסף פיאט, הוא מציע יתרון יוצא דופן: היעדר המרת מטבעות. זה אומר שאתה לא צריך לדאוג לגבי שערי החליפין וגם חוסך זמן ואנרגיה בצורך להמיר את שני המטבעות.

אם אתם מחפשים מטבע קריפטוגרפי, יש הרבה לבחירה. אחד הפופולריים ביותר הוא XRP. מטבע קריפטוגרפי זה נמצא בשימוש על ידי יותר ויותר בנקים ויכול להפוך בסופו של דבר לסטנדרט בכל רחבי הלוח. בנוסף להיותו מטבע קריפטוגרפי, ניתן להמיר XRP לכסף פיאט, מה שהופך אותו למגוון מאוד. אבל עם כל כך הרבה מטבעות קריפטוגרפיים בחוץ, זה יכול להיות קשה להחליט במה להשקיע בשוק הפיננסים אבל בשביל זה כדאי להתייעץ עם יועץ תכנון פיננסי

חלק זה מציג באילו מטבעות דיגיטליים אתה יכול להשקיע, כתוב מנקודת מבט אופטימית

שוק המטבעות הדיגיטליים הוא חלק מעניין, אם לא מבלבל, בכלכלה. מטבעות קריפטו עשויים להיות שווים בין $3,000 ל-$30,000 בפרק זמן של 80 שעות בלבד. אז לאיזה מטבע דיגיטלי צריך לזרוק כסף? יש הרבה מטבעות קריפטוגרפיים בעלי ביצועים מובילים לבחירה, והמאמר הזה ימליץ איזה מטבע סביר שיגרום לאנשים להרגיש בטוחים יותר וגם נותן הערכה לגבי מתי המטבע הזה יחזור לעלות המקורית שלו (זה יותר עבור אנשים שלא רוצים לאבד כסף). ביטקוין למשל תמיד היה השקעה הגונה ומשהו שלפחות שווה לבדוק, אבל יש גם כמה מטבעות קריפטוגרפיים מפורסמים אחרים שמוצעים כמו Ethereum שניתן לקנות בכל עת ב- מחיר סביר למדי. ביטקוין: ביטקוין הוא המטבע הדיגיטלי הפופולרי ביותר עד כה והוא שווה יותר מ-6,000 דולר כיום. היו שתי בועות קודמות שראו מסחר בביטקוין תמורת כ-1,000 דולר ב-2010 ולאחר מכן זינוק מעל ל-30,000 דולר ב-2017 לפני שהתרסקות כל הדרך חזרה למטה. אם קנית ביטקוין בפברואר 2018 היית קונה הרוויח 5,000 דולר. ביטקוין הוא המטבע הדיגיטלי הפופולרי ביותר עד כה והוא שווה יותר מ-6,000 דולר כיום. היו שתי בועות קודמות שראו ביטקוין נסחר בסביבות 1,000 דולר ב-2010 ולאחר מכן עלו מעל ל-30,000 דולר ב-2017 לפני שהתרסקו כל הדרך חזרה למטה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *